راز نگین سرخ

در صفحه272می خوانیم:

همت سرش را چرخاند به سمت خرمشهر، الحمدالله محاصره خرمشهر کامل شده. بچه‌ها رسیدند به نهر عرایض -همدانی با دلواپسی بیشتر پرسید محمود کو؟- همت سرش را نداخت پایین. مانده بود چه بگوید. با صدایی گرفته و خفه گفت(نپرس...) و صورتش را میان دستانش پنهان کرد.
یک آن، سر همدانی گیج رفت و چشمانش مثل چشمه جوشید. اشک پشت پلک‌هایش تلنبار شد. همت با اشاره دست، پشت دژ را نشان داد. همدانی خود را از دژ بالا کشاند. چشمش به شهبازی افتاد. زانوهایش سست شد، نشست و سر روی عصا گذاشت. پلکی زد و دانه‌های اشک صورتش را پر کرد...

بر روی جلد کتاب، تصویری از محمد شهبازی فرمانده سپاه همدان در نبرد " الی بیت المقدس " و آزادسازی خرمشهر در سال 61 طراحی شده است.

زندگی نامه داستانی "راز نگین سرخ" در شصت و چهار فصل با موضوع داستان‌های جنگ ایران و عراق، در شمارگان 3000نسخه و قیمت3000تومان، در بازار عرضه و توزیع گردیده است.

علاقه‌مندان جهت دریافت کتاب می‌توانند به نشانی همدان-سعیدیه-ستاد کنگره شهدای استان همدان و یا بلوار بعثت اداره کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مراجعه نمایند و یا باتلفن های8278380-0811 ستاد کنگره شهدای استان همدان تماس حاصل نمایند.گفتنی است دفاتر پخش در تهران،خیابان انقلاب روبروی دانشگاه تهران پلاک1396 و در شهر قم خیابان آیت الله صدوقی،کوچه شهید اصفهانیان، پلاک 14 آماده ارائه کتاب به علاقه‌مندان و مخاطبان می‌باشد.

/ 0 نظر / 17 بازدید