وهابیت نقطه تاریک جهان اسلام

حاج سعید در ابتدا گفت که داستان حج خونین مقوله ایست که نباید بدست فراموشی سپرده شود، چرا که خود حضرت امام (ره) بر زنده نگاه داشتن آن تأکید داشتند و همواره بر آن اهتمام داشتند. امام در این باره فرمودند : " شکستن کعبه مسئله ای نیست که بشود ازش همین طور گذشت. اگر از مسئله قدس بگذریم ، اگر از صدام بگذریم ، اگر ما از همه کسانی که به ما بدی کردند بگذریم، نمی توانیم از مسئله حجاز بگذریم. مسئله حجاز یک باب دیگری است، غیر ( مسائل) دیگر. و لازم است زنده نگه داشتن این روز؛ روزی که خیانت شد به اسلام." ( صحیفه امام، ج20، ص 369)

این فعال فرهنگی اعلام کرد که سال گذشته هم گفتیم که این واقعه بدست یک آدمکش حرفه ای بنام " اولریش وگنر"، فرمانده واحد ضربت آلمان GSG9 صورت گرفت و البته طرح عملیاتی این کشتار 6 ماه قبل از انجام آن ، در جلسه ای سری میان واینبرگر وزیر جنگ وقت آمریکا و سلطان بن عبدالعزیز وزیر جنگ وقت سعودی ریخته شد و البته نایف بن عبدالعزیز ، وزیر کشور وقت سعودی هم در اجرای آن نقش داشت که الحمدلله هر دو این خبیث ها طی یکی دو سال گذشته به درک واصل شدند و به اجداد ملعونشان پیوستند.

وی کشتار حجاج در سال را در کنار پذیرش قطعنامه و عزل منتظری را سه عامل اصلی بیماری و ضعف حضرت امام و رحلت ایشان دانستند، چنانچه حضرت امام خود در این باره فرمودند :" من واقعاً در مسائل خیلی تحمل داشتم؛ در مسائل جنگ، در همه اینها تحمل داشتم. اما این بی تحمل کرده من را. مسئله غیر از این مسائل است. " ( همان ص 371)

وی ادامه داد که از آنجا که هرسال بدلیل کوران های سیاسی قبل و بعد از این فاجعه بناست که این کشتار به فراموشی سپرده شود، حزب الله وظیفه دارد که شعله های کینه و نفرت مقدس نسبت به آل سعود یهودی نسب را زنده نگاه بدارد تا فرصت انتقام از این جرثومه های فساد که به تعبیر امام هم چون خنجری در پشت جهان اسلام فرو رفته اند سر برسد.

سردار قاسمی افزود آنچه مهم است نگاه و رویکرد متفاوت امام به مسئله حج است. حج از نظر امام بدون برائت از مشرکین ، حج نیست. امام بدنبال حج ابراهیمی بود و متأسفانه امروز برخی بدنبال حج آبراهامی هستند. امروز از مسئولین حج می شنویم که حج نباید سیاسی بشود و باید حجی آرام داشته باشیم که این در منطق حج ابراهیمی مردود و فاسد است. این درد را کجا باید برد که آنهایی که در امور حجند و بر سر سفره امام نشسته و از سفره امام نان می خورند هیچ تعهد و اعتقادی به تفکر انقلابی آقا روح الله ندارند.

وی اضافه کرد ، حضرت امام در پیام حج سال 66 که به فریاد برائت معروف است می نویسند:" اعلان برائت از مشرکان که از ارکان توحیدی و واجبات سیاسی حج است، باید در ایام حج به صورت تظاهرات و راهپیمایی باصلابت و شکوه هر چه بیشتر و بهتر برگزار شود و حجاج محترم ایرانی و غیر ایرانی با هماهنگی کامل با مسوولین حج و نماینده این جانب، جناب حجت الاسلام آقای کروبی در کلیه مراسم شرکت نمایند و فریاد کوبنده برائت از مشرکان و ملحدان استکبار جهانی و در راس آنان آمریکای جنایتکار را در کنار خانه توحید طنین اندازند و از ابراز بغض و کینه خود نسبت به دشمنان خدا و خلق غافل نشوند.

/ 0 نظر / 7 بازدید