مکتــب ایرانی نقطـــــه مقابـل گفتـمان انقــلاب است

 

افسران - یه سوال .....اگر جلیلی کنار برود چه اتفاقی افتد؟؟؟؟؟

 

 

 

 

 

دکتر جلیلی ظهر یکشنبه در دیدار با اقشار مختلف مردمی مرکز استان کهکیلویه و بویراحمد در محل مصلی امام خمینی شهر یاسوج گفت: امروز همه آنها می‌گویند ایران قدرت بین‌المللی است که آن را با گفتمان انقلاب و مردم به دست آوردیم و هر چقدر به این اصول نزدیکتر شویم پیشرفتمان زیادتر می‌شود. کسانی خواستند با انحراف و زاویه با رهبری در مسیر ملت توقف ایجاد کنند و در زمانی که جمهوری اسلامی با اسلام شناخته می‌شود مکتب ایرانی را معرفی کردند و دست دوستی به سوی کشور صهیونیستی دراز کردند.

جلیلی در بندر عباس: اقتدار ایران در مذاکرات هسته‌ای ربطی به فرد گفت‌وگو کننده ندارد بلکه مدیون اسلام ناب و اعتماد به مردم است

دکتر سعید جلیلی در میان اهالی بندر عباس سخنان را با یک سوال آغاز کرد: باید پرسید که علت چیست که تمام قدرت‌های جهانی در مقابل ایران می‌ایستند اما ایران با اقتدار در جلوی تمامی آنها ایستاده است.

دبیر شورای عالی امنیت ملی در ادامه  تاکید کرد: اقتدار ایران در مجامع بین‌المللی و به ویژه مذاکرات هسته‌ای ربطی به فرد گفت‌وگو کننده ندارد، بلکه موفقیت‌ها ریشه در پشتوانه مقتدر خواست مردمی دارد.

جلیلی بیان داشت: در جنگ تحمیلی نیز آنها به اعتراف خود با تمام ظرفیت از صدام حمایت کردند اما ملت ایران در برابر آنها ایستاد و پیروز شد

[ دوشنبه ۱۳٩٢/۳/٢٠ ] [ ٦:٢٦ ‎ب.ظ ] [ خادم الشهدا ] [ نظرات () ]